رفتن به محتوای اصلی

لوگو غذای خب مشهد

غذای خوب مشهد

آنچه درباره ما نمی دانید...

غذای خوب مشهد مجموعه ای متشکل از چندین نفر در سال ۱۳۹۵ طی یک ابتکار مردمی به منظور معرفی رستوران ها و مراکز تفریحی و پذیرایی خاص و با کیفیت شهر مشهد همراه با تخفیفات ویژه و دائمی که شامل انواع غذاها و خدمات این مجموعه ها برای شهروندان مشهدی و زائران و گردشگران عزیز می باشد تاسیس گردید.

 • null

  اهداف و رویکرد

  غذای خوب مشهد با رویکرد کمک مردمی به نیازمندان به صورت حضوری از محل کسب تخفیفات شروع به کار کرد و تا امروز با توکل برخدا و یاری مردم عزیز به هدف خود نزدیک شده است.

  شما با دریافت تخفیف از رستوران ها و مراکز معرفی شده توسط غذای خوب در هزینه های خود صرفه جویی می کنید و در صورت تمایل می توانید به کلاب مهربانی غذای خوب مشهد بپیوندید و به میزان دلخواه از مبلغ تخفیف دریافتی خود در اطلاعیه های کمک به نیازمند کلاب مهربانی اهدا و در پروژه های اعلام شده توسط مجموعه غذای خوب حضور مستقیم و نظارت داشته باشید و در کنار ما باشید.

 • null

  رویکرد دیگر

  حتما برای شما هم پیدا کردن یک رستوران یا مرکز پذیرایی درجه یک و سالم در شهر مشهد که از نظر مسافت و فضا هم مورد تاییدتون باشه سخت بوده و در روزهای تعطیل این دغدغه رو حس کردید.

  تیم مدیریت غذای خوب مشهد با معرفی مراکز گزینش شده از نظر کیفیت غذا و محیط صمیمی و خانوادگی و نمایش منو، خدمات،عکس ها و آدرس و قیمت ها و همچنین تخفیفات ویژه و خاص این دغدغه رو برای شما کاهش داده و فقط کافیه با توجه به نیازتون یکی از این رستوران ها رو انتخاب کرده و در کنار خانواده لذت ببرید.

تمامی اعضا و مدیران غذای خوب مشهد به جهت این رویکرد نیک اندیشانه به صورت افتخاری و اختیاری در این مجموعه فعالیت می نمایند.

با آرزوی اوقات خوش و جلب رضایت شما مردم مشهد و زائران و مسافران عزیز

مدیریت غذای خوب مشهد

۰
کدهای تخفیف دریافت شده
۰
رستوران های طرف قرارداد
۰
دورهمی های غذای خوب
۰
خانواده غذای خوب
برگشت به بالا