رفتن به محتوای اصلی

با شماره گیری کد سامانه پیامکی غذای خوب :
۱۱۰۷۸۰#*۶۶۵۵*
توسط گوشی همراه ، کد تخفیف رستوران انتخابی شما برای شماره شما بصورت رایگان در رستوران مزبور ثبت و پیامک آن برای شما سریعا ارسال خواهد شد .
با ارائه ۴ شماره آخر همراهی که کد دریافت نموده اید تخفیف عنوان شده رستوران در سایت ، از مبلغ فاکتور و سفارش شما کسر خواهد شد .

بله در هر بار مراجعه به رستوران باید کد جدید با تاریخ روز از سامانه غذای خوب بصورت رایگان و بدون نیاز به اینترنت دریافت فرمایید .

خیر شما در هر ساعت از شبانه روز حتی هنگام حضور در رستوران میتوانید به سرعت از سامانه غذای خوب کد تخفیف را دریافت و از شرایط تخفیف بهره مند گردید .

در صورت بروز مشکل و یا نقص و یا عدم کسر تخفیف ، تصویر فاکتور خود در رستوران را بلافاصله به اکانت اپراتور
goodfoodmashhad@
در پیام رسان تلگرام ارسال فرمایید .
همکاران ما بسرعت پیگیری و نتیجه را به شما اطلاع خواهند داد .

خیر شما برای رزرو قطعی حتما باید به شماره تلفن های رستوران که در آگهی سایت منتشر شده است تماس گرفته و تاریخ دقیق مراجعه و تعداد نفرات را ذکر بفرمایید
کدهای تخفیف فقط بمنزله کسر تخفیف از فاکتور شما کاربرد دارد .

خیر بدون داشتن کد تخفیف ابطال شده در رستوران نمی توانید نظرات خود را در سایت یا گروه تلگرامی عنوان بفرمایید ، نظرات فاقد کد تخفیف ابطال شده در رستوران به جهت مستند نبودن بلافاصله حذف خواهد گردید .

خیر دریافت کد تخفیف جدید و مراجعه مکرر به رستوران هیچ محدودیتی ندارد و با داشتن کد تخفیف تاریخ جدید باز هم به شما تخفیف اعلام شده تعلق خواهد گرفت .

با مراجعه به سایت و گزینه اخبار دورهمی ها .
توجه داشته باشی برای شرکت در دورهمی های هفتگی با تخفیف ویژه تر حتما از قبل باید ثبت نام بفرمایید شرایط ثبت نام در بخش اخبار دورهمی ها اطلاع رسانی خواهد شد .

برگشت به بالا